Rivera People

Ko darīt dīkstāvē: rebrendings 🍴

Kā zināms, restorānu industrija attīstās ļoti ātri. Diemžēl, tik pat ātri noveco restorānu dizains, interjers un zīmols. Protams, katru gadu veikt remontu vai mainīt zīmolu nevajadzētu. Pirmkārt, tas prasa līdzekļus, otrkārt - bezjēdzīgi. Taču korekti izstrādāta koncepcija būs konkurentspējīga aptuveni 5 gadus.

Nosacīti ik pēc 5 gadiem projektam ir nepieciešams atjaunoties: gan remonts, gan vizuālā identitāte (logo, korporatīvās krāsas, fonti, ēdienkartes dizains utml.). Šobrīd, dīkstāves laikā, kad nav nepieciešams speciāli slēgt restorānu, lai veiktu rebrendingu, mēs ar prieku jums palīdzēsim to izdarīt. Šo pakalpojumu mēs sniedzām un arī turpmāk sniegsim attālināti. Pēc tehniskā izdevuma izstrādes, mūsu speciālisti sāk darbu nekavējoties, saskaņojot visus jautājumus attālināti.

Piedāvājam jums jau tagad rebrendinga pakalpojumus: atjaunot logo, korporatīvās krāsas, nosaukumu (!), reklāmas materiālus, ēdienkartes dizainu, drukātos reklāmas materiālus, darba apģērba dizainu... Starpcitu, tas neprasa lielus līdzekļus.

Uzdrošinieties sākt pārmaiņas un izmantojiet šo laiku lietderīgi, parādiet viesiem, ka esat kļuvuši labāki. Bet, lai viņi par jums neazmirst, izmantojiet sociālos tīklus, parādot viņiem pārmaiņu procesu. Protams, izpildītāju izvēle ir jūsu ziņā. Mēs esam pārliecināti par mūsu pakalpojumu kvalitāti un ieteiktu jums mūsu komandas pakalpojumus, bet līdz ar to, ka šobrīd tirgū parādījās plašs piedāvājumu sniedzēju klāsts, jums ir patiesi plaša izvēle.

Savukārt, mēs esam atvērti sadarbībai - uzdodiet mums jautājumus PM un mēs ar prieku jums atbildēsim un sniegsim konsultāciju, izstāstīsim visas nianses un parādīsim mūsu darbu paraugus, kurus var apskatīt arī mūsu mājas labā (links profila aprakstā).